LIETAUS NUVEDIMO SISTEMOS

Kokybiškos lietaus nuvedimo sistemos - kiekvienam stogui

Privalumai. Efektyviai pašalina lietaus nuotekas. Dailūs išlenkimai neleidžia kauptis nuosėdoms. Sistemos dalims nebaisios net atšiauriausios oro sąlygos. Natūralios medžiagos, visiškai atsparios atmosferos poveikiui.

Tik patyrusiems skardininkams

CINKAS, VARIS, ALIUMINIS, PLIENAS

Lietaus nuvedimo sistemos kiekvienam stogui

Lietaus nuvedimo sistemos turi ne vieną funkciją. Jos saugo namo konstrukcijas nuo kenksmingo vandens poveikio, todėl lietingomis dienomis užtikrina ramybę ir komforto jausmą. Be to, sumontavus lietvamzdžius pastato fasadui suteikiamas užbaigtumo vaizdas. Lietaus nuvedimo sistemos būna Varinės, cinko, aliuminio ir plieno. Varinės, cinko ir aliuminio sistemos yra brangesnės, bet visiškai atsparios atmosferos poveikiui – nerūdija, įgauna išskirtinią išvaizdą. Plieninėms vandens nuvedimo sistemoms reikia daugiau priežiūros, tačiau jos kuria solidumo įspūdį, todėl puikiai tinka klasikinio stiliaus statiniams. Žinoma, lietvamzdžiai skiriasi ne tik pagal medžiagą, iš kurios pagaminti. Skirtingi gamintojai siūlo įvairius konstrukcinius sprendimus, skiriasi ir gaminių kainos bei kokybės santykis.

Varinė lietaus nuvedimo sistema

Varinės lietaus nuvedimo sistemos laikomos praktiškomis ir ilgaamžėmis. Variniai lietvamzdžiai jums gali tarnauti iki kelių šimtų metų. Pirkėjai varinius lietvamzdžius renkasi dėl itin geros jų estetinės išvaizdos. Tokios sistemos dažnai montuojamos, pavyzdžiui, senamiesčių erdvėse.

Rheinzink lietaus nuvedimo sistema

RHEINZINK cinko lietaus nuvedimo sistemos siūlo daugelį formų bei individualias panaudojimo galimybes. Tai pusapvaliai ir stačiakampiai latakai, lietvamzdžiai, įvairios atitinkamų matmenų netipinės detalės bei priedai. RHEINZINK lietaus nuvedimo sistemos siūlo apie 500 patikimų, tarpusavyje suderintų gaminių. Nepriklausomai nuo dangos – natūralios, sendintos melsvai pilkos, sendintos tamsiai pilkos – visos detalės ir gaminiai pagaminti iš tos pačios kokybiškos medžiagos. Natūralus paviršiaus apsauginis sluoksnis užtikrina, kad RHEINZINK lietaus nuvedimo sistemos bus naudojamos pagal paskirtį dešimtmečius, nereikalaudamos papildomos priežiūros.

Ruukki lietaus nuvedimo sistema

„Ruukki“ lietaus nuvedimo sistema efektyviai pašalina lietaus nuotekas nuo stogo ir užtikrina, kad nuotekos būtų saugiai nukreiptos nuo pamatų.

Sistema ne tik elegantiška, bet ir funkcionali: dailūs išlenkimai neleidžia kauptis nuosėdoms. Iš padengto plieno pagamintoms „Ruukki“ lietaus vandens nuvedimo sistemos dalims nebaisios net atšiauriausios oro sąlygos.

Lietaus vandens nuvedimo sistemos dalys iš abiejų pusių (vidaus ir išorės) padengtos „Pural“ padengimu, todėl jos labai patvarios. „Ruukki“ latakams ir lietvamzdžiams suteikiama 20 metų techninių savybių garantija.

„Ruukki“ lietaus vandens nuvedimo sistemos tinka ir naujiems, ir renovuojamiems pastatams. Ir nesvarbu, kuo dengtas jūsų namo stogas: plieniniais lakštais, čerpėmis, šiferine, bitumine ar kitokia danga.

Mūsų patirtis

Projektavimo metu glaudžiai bendradarbiaujame su architektais, kad galėtume pasidalyti savo patirtimi montavimo ir techninių detalių srityje. Stogų, fasadų ir apdailos sprendimai yra parenkami atsižvelgiant į klientų norus, medžiagų savybes ir statybų reikalavimus. Pagrindinės medžiagos: Cinkas, varis, aliuminis, plienas ir nerūdyjantis plienas. 

Įgyvendinti projektai

Populiariausios sistemos

VARINĖ LIETAUS SISTEMA

Varinės lietaus nuvedimo sistemos laikomos praktiškomis ir ilgaamžėmis. Variniai lietvamzdžiai jums gali tarnauti iki kelių šimtų metų. Pirkėjai varinius lietvamzdžius renkasi dėl itin geros jų estetinės išvaizdos. Tokios sistemos dažnai montuojamos, pavyzdžiui, senamiesčių erdvėse.

RHEINZINK

RHEINZINK® – gausiausia rinkoje lietaus nuvedimo sistema.

RHEINZINK® lietaus nuvedimo sistemos siūlo daugelį formų bei individualias panaudojimo galimybes. Tai pusapvaliai ir stačiakampiai latakai, lietvamzdžiai, įvairios atitinkamų matmenų netipinės detalės bei priedai. Tai apie 500 patikimų, tarpusavyje suderintų gaminių. 

RUUKKI

„Ruukki“ plieninė lietaus nuvedimo sistema efektyviai pašalina lietaus nuotekas nuo stogo ir užtikrina, kad nuotekos būtų saugiai nukreiptos nuo pamatų. Sistema ne tik elegantiška, bet ir funkcionali: dailūs išlenkimai neleidžia kauptis nuosėdoms. Iš padengto plieno pagamintoms „Ruukki“ lietaus vandens nuvedimo sistemos dalims nebaisios net atšiauriausios oro sąlygos.