Nestandartiniai skardos lankstiniai

Išskirtiniai rankų darbo gaminiai, skardos virinimas, litavimas, išlenktų formų gamyba, sendintos interjero detalės

CINKAS, VARIS, ALIUMINIS IR PLIENAS

Nestandartiniai skardos lankstiniai

Patikimumas – pirmoji namo puošmena. Dirbdami nuolatos apie tai galvojame. Nesvarbu, ar kuriame tradicinius varinius fasadus, ar dekoratyvines varines konstrukcijas, žinome, kad jie bus jūsų namų veidas ilgus metus. Mūsų misija – kad jūsų namai kalbėtų patys už save.

Tam mes turime svarbiausią dalyką – savo įgūdžius. Mes daug žinome apie varį ir žinome, kaip su juo elgtis.

Dirbame iš visos širdies ir išskirtinai rankomis. Nenuostabu, kad mūsų meistrų įtakoje pats varis tampa „rankų darbo“. Su juo mes padarysime viską, ko nusipelnė jūsų namai.

Pažadame! Mūsų vario žodis stipresnis už plieną!

Medžiagos

RHEINZINK

RHEINZINK – aukštos kokybės gryno cinko lydinys (99,995%) su vario ir titano priedais. Patina ne tik suteikia medžiagai papildomą apsaugą, bet ir gerą vaizdą, nereikalaujantį papildomos priežiūros. Garantijos laikas – 30 metų, maksimalus įstatymų leidžiamas laikotarpis.Tai užtikrina saugumo jausmą.

VARIS TECU

Ši produkcija yra pagaminta iš 100% perdirbto vario. Tai natūrali, ilgaamžiška, patvari ir lengvai apdirbama medžiaga. Ryškūs ir ilgaamžiški paviršiai leidžia sukurti išskirtinį pastato dizainą. Veikiamas oro, varis formuoja natūralų apsaugos sluoksnį savo paviršiuje, kuris palaipsniui keičiasi ir sudaro ilgaamžiškos medžiagos apsaugą.

ALIUMINIS VESTIS

VESTIS aliuminio dangos atsparios bet kokioms aplinkos sąlygoms, rūdijimui, todėl jų praktiškai nereikia prižiūrėti. Iki dešimt kartų už įprastas lengvesnės bendrovės dangos pagamintos iš 100 proc. ekologiškų medžiagų. Visiems VESTIS gaminiams suteikiama 40 metų garantija.