STOGO DENGIMAS

Dvigubo valcavimo stogas - ilgaamžis, sandarus, lengvas

Montavimas

Sujungimas

Užspaudimas

Valcavimas

Privalumai. Lanksti danga sudėtingoms formoms. Visiškai sandari lietui ir atspari vėjui. Rankų darbo nelygumai suteikia ypatingą žavesį. Profesionalus ir spartus montavimas. Montuoti leidžiama tik patyrusiems skardininkams. Natūralios dangos atsparios ekstremalioms sąlygoms.

Tik patyrusiems skardininkams

CINKAS, VARIS, ALIUMINIS, PLIENAS IR NERŪDIJANTIS PLIENAS

Dvigubo valcavimo sistema stogams, sienoms ir apdailai

Stovinčių siūlių sistema yra tradicinė plokščių stogų, sienų ir apdailos sistema su 25 mm siūlėmis. Visi tvirtinimai yra paslėpti naudojant nerūdijančio plieno laikiklius, kurie leidžia judėti stogo dangai veikiant šilumai ir šalčiui. Skardos lapo plotį galima pritaikyti naudojant moderniausią gamybos įrangą iki milimetrų, leidžiančių visiškai kontroliuoti jūsų dizainą. Naudojant „Dvigubo valcavimo sistema“ galime sulenkti sudėtingus mazgus, ko negalima padaryti su kitomis sistemomis. Tai tinka tiek stogo dengimui (dvigubas valcavimas), tiek sienų įrengimui (viengubas valcavimas).

Dvigubo valcavimo sistema

„Dvigubo valcavimo sistema“ yra tradicinė sistema, istoriškai naudojama jau daugelį metų visoje Europoje ir Amerikoje. Daugelyje šiuolaikinių pastatų dabar naudojama dvigubo valcavimo stovinčių siūlių sistema. Stogo dangai reikalingas mažiausiai 3 laipsnių nuolydis.

Mūsų patirtis

Projektavimo metu glaudžiai bendradarbiaujame su architektais, kad galėtume pasidalyti savo patirtimi montavimo ir techninių detalių srityje. Stogų, fasadų ir apdailos sprendimai yra parenkami atsižvelgiant į klientų norus, medžiagų savybes ir statybų reikalavimus. Pagrindinės medžiagos: Cinkas, varis, aliuminis, plienas ir nerūdyjantis plienas.

Savybės ir nauda

Neįtikėtinas lankstumas ir universalumas naudojant metalines stogo, fasadų ir apdailos dangas. Didžiulis dizaino pasirinkimas, skardos lapų plotis keičiamas atsižvelgiant į sienos ir stogo plotį, langus ir stoglangius. Siaurėjantis, išlenktas, išgaubtas ir įgaubtas. Kryžminės jungtys, kad būtų sukurtos specifinės linijos arba ištisinis uždengimas ilgoms plokštumoms. Visiškai atsparus vandeniui su visomis detalėmis ir valcuotomis jungtimis. Ekonomiškas dėl minimalaus medžiagų švaistymo.

Mūsų patirtis

Projektavimo metu glaudžiai bendradarbiaujame su architektais, kad galėtume pasidalyti savo patirtimi montavimo ir techninių detalių srityje. Stogų, fasadų ir apdailos sprendimai yra parenkami atsižvelgiant į klientų norus, medžiagų savybes ir statybų reikalavimus. Pagrindinės medžiagos: Cinkas, varis, aliuminis, plienas ir nerūdyjantis plienas. 

Įgyvendinti projektai

Medžiagos

RHEINZINK

RHEINZINK – aukštos kokybės gryno cinko lydinys (99,995%) su vario ir titano priedais. Patina ne tik suteikia medžiagai papildomą apsaugą, bet ir gerą vaizdą, nereikalaujantį papildomos priežiūros. Garantijos laikas – 30 metų, maksimalus įstatymų leidžiamas laikotarpis.Tai užtikrina saugumo jausmą.

VARIS TECU

Ši produkcija yra pagaminta iš 100% perdirbto vario. Tai natūrali, ilgaamžiška, patvari ir lengvai apdirbama medžiaga. Ryškūs ir ilgaamžiški paviršiai leidžia sukurti išskirtinį pastato dizainą. Veikiamas oro, varis formuoja natūralų apsaugos sluoksnį savo paviršiuje, kuris palaipsniui keičiasi ir sudaro ilgaamžiškos medžiagos apsaugą.

ALIUMINIS VESTIS

VESTIS aliuminio dangos atsparios bet kokioms aplinkos sąlygoms, rūdijimui, todėl jų praktiškai nereikia prižiūrėti. Iki dešimt kartų už įprastas lengvesnės bendrovės dangos pagamintos iš 100 proc. ekologiškų medžiagų. Visiems VESTIS gaminiams suteikiama 40 metų garantija.